Bed&You Narzuty


Narzuty na łóżko

Narzuta na łóżko odgrywa znacznie większą rolę, niż powszechnie się o niej sądzi. Myśląc o narzucie, mamy na myśli z reguły jej funkcję ochronną. Pomaga ona w utrzymaniu łóżka w nienagannym stanie w trakcie, kiedy nie jest użytkowane. Czy to jednak jedyna jej funkcja?

Otóż nie. Narzuta na łóżko odgrywa również bardzo ważną rolę jako element wystroju wnętrza naszej sypialni. Wyobraźmy sobie, jaki dysonans możemy odczuwać, gdy w pięknym wnętrzu sypialni trafimy na kiepskiej jakości narzutę, której dodatkowo kolorystyka jest zupełnie inna niż stylistyka wnętrza…

Narzuty na łóżko – coś więcej niż ochrona

Przeżyjemy szok i w naszych oczach całe wnętrze straci na atrakcyjności…

Wyobraźmy sobie jednak, że ten szok nie my przeżywamy ale nasi goście… Nawet, jeśli są to goście naszego domu, a nie goście hotelowi (w tym przypadku możemy liczyć się z tym, że wygląd pokoju zapadnie im długo w pamięć, co z kolei może mieć wymierny wpływ na nasze zyski).  Jak wtedy będziemy się czuli? Wpadniemy w pewnego rodzaju zakłopotanie czy przejdziemy nad tym do porządku dziennego?

Chcemy Państwa uchronić przed tego typu sytuacjami, dlatego też proponujemy miękkie i przyjemne w dotyku narzuty.

Co więcej. Ich szeroki asortyment wzorów pozwoli dopasować je do Państwa preferencji, wystroju wnętrz czy wyglądu łóżek.

Poniżej prezentujemy krótka charakterystykę narzut oferowanych przez Hurtownię Pościeli Mack, wraz z galerią zdjęć wspomnianych produktów.

Narzuta dwustronna

Narzuta z wytłoczeniami wykonana jest z tkaniny podobnej do bawełny. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Spokojne wzornictwo i ciekawa kolorystyka nada niezwykłego uroku Twojemu pomieszczeniu. Narzuta jest produktem dwustronnym. Gustowny dobór połączonych kolorów oraz staranne wykończenie zwieńczone lamówką sprawia, że wygląd sypialni staje się nietuzinkowy

– Narzuta 220×240±3cm.
– 2 szt poszewka na poduszkę 45x45cm.(dwustronna, gładka – bez wytłoczeń w kolorach narzuty)