Elway Koce


Koce akrylowe

Tego rodzaju koce są niezwykle miękkie i jednocześnie ciepłe. To ma olbrzymie znaczenie dla nas, gdy jesteśmy w sytuacji określanej mianem „krótkiego kocyka”… Jeśli znajdujemy się w tak trudnym położeniu, jeżeli brakuje nam dosłownie 20 cm koca, żeby starannie zakryć nasze zmarznięte stopy, to wtedy docenimy zalety dużych, ciepłych kocyków.

Narzuty na łóżko

To kolejne, bardzo popularny sposób wykorzystywania koca. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, bo koc jest zdecydowanie cieplejszy niż narzuta. Możemy go więc w chłodne noce wykorzystać jako dodatkowe okrycie i dzięki temu nasz sen będzie niezmącony przez poczucie chłodu, które zimą jest raczej częstym zjawiskiem. Wszak taki mamy klimat…

Koce akrylowe ELWAY

Proponujemy Państwu wysokiej klasy produkty marki ELWAY, które cechuje najwyższa jakość wykonania i bogata paleta kolorów. Nasze koce akrylowe są przede wszystkim niezwykle miękkie i ciepłe – idealnie nadają się jako okrycie w zimne dni. Podczas silnych mrozów można nimi także dodatkowo przykrywać kołdrę. Ciekawe wzornictwo powoduje, że są także wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdego domu jako narzuta na łóżko.

Produkty marki ELWAY to gwarancja długotrwałej miękkości i wielu lat użytkowania. Dodatkowym atutem jest opakowanie – elastyczna, przezroczysta walizka z zamkiem b błyskawicznym, która ułatwia przechowywanie.
Rozmiar koca:
70 / 100 cm, 110 / 140 cm, 160×210 cm, 200×240 cm, 160×210 +2x70x140

Koce gładkie i wzorowane

Koce tłoczone