Poszewki – oryginalny ubiór


Poszewki to ten element w komplecie naszej pościeli, na który zwracamy największą uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie pościel widać, czyli jest tym, co pozwala na wkomponowanie ją w odpowiednią aranżację wnętrza czy właśnie ten element wizualny decyduje o tym, czy zdecydujemy się na zakup nowej pościeli. Dodatkowo właśnie do wyglądu, koloru czy wzoru pościeli dobieramy narzutę oraz wiele dodatków używanych w sypialni.

Poszewki dekoracyjne

Poszewki dekoracyjne używane są kiedy chcemy, aby poduszka stała się elementem dekoracyjnym, niekoniecznie użytkowym. W takim wypadku dobieramy jej wzór czy fakturę do aranżacji wnętrza, w którym ma się ona znajdować. Jest nie tylko ciekawym dodatkiem wizualnym, ale pozwala również na tworzenie wypoczynkowej przestrzeni, dzięki zastosowaniu relaksacyjnych udogodnień. Poszewka dekoracyjna pozwala na przeniesienie poszewki użytkowej do bardziej codziennej przestrzeni, w której de facto też się wypoczywa, niekoniecznie jedynie śpiąc. Dzięki temu mamy ciekawy dodatek aranżacyjny, a także element pomagający nam się zrelaksować i zachować komfort podczas siedzenia czy wypoczywania.

Poszewka na poduszki marki Elway

Marka Elway to gwarancja wysokiej jakości wykonania, a także używanych materiałów. Poszewka może być wykonana  z mikrofibry, a także z wysokiej jakości satyny bawełnianej. W ofertach hurtowni znajdziemy również wszelakiego rodzaju wzory i kolory, które pozwolą nam na uniwersalne dobranie poszewki do naszych gustów i potrzeb.