Bed&You


Bed&You

Pościel

Pościel wykonana jest z elastycznej i jedwabistej w dotyku mikrosatyny. Komplety pościeli są wyjątkowo miękkie i przytulne, aby zapewnić przyjemną atmosferę snu. Nadruk metodą panelową- gładkie, jednokolorowe poduszki, poszwa na kołdrę z ciekawym nadrukiem!
Rozmiary: 160x200 + 2x70x80; 200x220 + 2x70x80

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii

bedandyou pościel

Komplet Pościeli Mikrosatyna

Luksusowa pościel wykonana z dobrej jakości mikrosatyny, teraz podwójnie upiększy Twoją sypialnię. Wykończona z niezwykłą precyzją oraz utrzymana w wyrazistych i głębokich odcieniach. Tkanina stosowana do produkcji kompletów pościeli wykonana jest z dobrej jakości przędz. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i odpowiednio nasyconą kolorystyką, pościel cieszy się ogromnym uznaniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych mikrosplotów w procesie tkania, nie wymaga prasowania i prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie podczas codziennego użytkowania. Wzór na pościeli posiada efekt 3D dzięki czemu wygląda niezwykle realistycznie. Poszewki na poduszki oraz druga strona poszwy są kolorystycznie jednolite. Pościel ta, to połączenie elegancji i prostoty, jest idealna, dla tych, którzy cenią sobie nienaganną jakość satyny.

- poszwa na kołdrę. - 1 szt.
- poszewki na poduszkę 70x80 cm. - 2 szt.
Rozmiary: 160 x 200, 200 x 220

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii

bed&you pościel mikrosatyna

Narzuta dwustronna

Narzuta z wytłoczeniami wykonana jest z tkaniny podobnej do bawełny. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Spokojne wzornictwo i ciekawa kolorystyka nada niezwykłego uroku Twojemu pomieszczeniu. Narzuta jest produktem dwustronnym. Gustowny dobór połączonych kolorów oraz staranne wykończenie zwieńczone lamówką sprawia, że wygląd sypialni staje się nietuzinkowy

- Narzuta 220x240±3cm.
- 2 szt poszewka na poduszkę 45x45cm.(dwustronna, gładka - bez wytłoczeń w kolorach narzuty)

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii

narzuty na łóżko

Koc Stripe (Prążki)

Koc dwustronny, wykonany z jednej strony z miłego w dotyku baranka , który ogrzeje nas w chłodne jesienne oraz zimowe dni. Druga strona to piękny wytłaczany prążkowy wzór z mikrofibry. Koc jest miły w dotyku i pięknie prezentuje się jako narzuta.

Gramatura Koca: 260 g/m2 – strona prążkowa, 190 g/m2 – baranek Rozmiary:160 x 200

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii

koc prążki bed&you

Koc 3D (Koc dwustronny)

Koc dwustronny, wykonany z jednej strony z miłęgo w dotyku baranka, który ogrzeje nas w chłodne jesienne oraz zimowe dni. Druga strona to piękny panelowy wzór z mikrofibry. Koc jest miły w dotyku i pięknie prezentuje się jako narzuta.

Gramatura koca: 190g/m - strona panelowa
200g/m - baranek.
Koc dostepny w rozmiarze : 160 x 200

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii

Koc 3D