Koce – przyjemna ciepło i kolorowo


Koc z mikrofibry

Koce z microfibry to nieodłączny przyjaciel człowieka podczas zimowych wieczorów. Świetnie izolują one ciepło, dodatkowo są bardzo przyjemne w dotyku i niezwykle miłe. Dzięki temu będą one nas ogrzewały w czasie zimowych nocy z książką i ciepłą herbatą. Microfibra daje gwarancję wysokiej jakości produktu, dzięki któremu każdy wieczór stanie się przyjemniejszy i cieplejszy.

Koc dwustronny

Koc dwustronny wykonany jest z jednej strony z miłego w dotyku baranka, który świetnie sprawdzi się w przypadku ogrzewania, dlatego świetnie sprawdzi się w zimowe dni czy noce. Druga strona natomiast to bardzo estetyczny prążkowy wzór z microfibry. Ta natomiast sprawdzi się w czasie cieplejszych dni, kiedy to nie będziemy potrzebowali aż baraniego ciepła. Dlatego też koc dwustronny jest bardzo wielofunkcyjny w zakresie użytkowania w zależności od temperatury czy możliwości użytkowych.

Wielofunkcyjność

Co jest bardzo ważne, koce z microfibry mogą również pełnić rolę narzuty na łóżko, dzięki której z pewnością będzie ono wyglądało przyjemniej. Koc jest miły w dotyku, co dodatkowo sprawia, że przyjemniej będzie się go użytkowało. Dodatkowo koce występują w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu z pewnością uda ci się znaleźć coś dla siebie, a także wybrać odpowiedni wzór do aranżacji swojej sypialni czy salonu. Zatem koc z microfibry nie tylko ogrzeje w nas bardzo zimowe dni, ale również sprawdzi się świetnie jako narzuta czy nawet kołdra podczas cieplejszych, letnich nocy.